Hurom – 1 generacja / Porównanie wyciskarek

​​Firma Hurom przygotowując swoje urządzenia II generacji starała się wprowadzić do sprzedaży kilka innowacyjnych propozycji. Tak naprawdę jednak wiele elementów zostało utrzymanych w podobnej formie, aczkolwiek widać wyraźnie, że firma ciągle pracuje nad swoimi wyciskarkami i stara się wprowadzać do sprzedaży nowe propozycje, które jakościowo są coraz lepsze.

Hurom HG i HF - Tutaj przede wszystkim zauważymy różnicę w wyglądzie urządzeń, ponieważ producent zachował taką samą moc i nie zmieniał również elementów, które zostały zastosowane. Mamy między innymi Ultem oraz Tritan, które charakteryzują się wyjątkową twardością i tym, że nie reagują z kwasami. Urządzenie jest również wolne od szkodliwych bisfenoli, dlatego zasługuje na pozytywną ocenę. (http://sklep.puregreen.pl/hurom

Hurom HH - wyciskarka z jednym sitkiem. Tutaj również dostajemy do ręki urządzenie, które pracuje z prędkością 80 obrotów na minutę, tak jak większość sprzętów tej marki. Podobnie konstruowana jest misa w tym urządzeniu. Jednak nie będzie tutaj drugiego sita, które przeznaczone jest w innych urządzeniach do przygotowywania nieco gęstszych napojów i klasycznie u tego producenta właśnie występują. Jednak same urządzenia to nie wszystko, trzeba było jeszcze zająć się ich praktycznym wykorzystywaniem, a więc testami, które pozwoliły ocenić jak urządzenie się sprawdziło. Do testów oczywiście wykorzystywane były różnego rodzaju owoce. Trzeba powiedzieć, że sprzęt praktycznie sprawdził się naprawdę dobrze i udało się przygotowywać duże ilości soku, który miał badzo dobrą klarowność. Charakterystyczne dla tych urządzeń jest to, że wyciskanie soku jest tutaj naprawdę wydajne, dlatego uzyskać można go bardzo dużo. Sprzęt bez większych problemów poradził sobie również z różnego rodzaju twardymi warzywami i owocami, dlatego zasługuje oczywiście na pozytywną ocenę po wykonywanych testach. Jeśli chodzi o markę Hurom to jej urządzenia sprawdzają się  bardzo dobrze. Druga generacja wyciskarek to propozycja, która przygotowywana jest pod kątem najbardziej wymagających klientów, którzy oczekują, że wyciskarka będzie dawała wiele różnych możliwości.

Zobacz również