Blendtopia: Dwie mieszanki smoothie "Odświeżone

Blendtopia wprowadza na rynek dwie nowe mieszanki superfood smoothie 1 października. Dwie obecnie ulubione mieszanki, GLOW i CLEAN, zostały poddane mini-modernizacji i jesteśmy zachwyceni, że możesz je wypróbować w swoim blenderze!

Różnica w Blendtopii

Jeśli znasz Blendtopię, wiesz, że nauka stojąca za naszymi mieszankami jest tak samo ważna, jak składniki, które się w nich znajdują. Każdy smoothie został opracowany z myślą o smaku i funkcjonalności, a jego receptura jest unikalna i ukierunkowana na konkretne korzyści zdrowotne.

GLOW "zreformowany

W przypadku każdej z naszych mieszanek, nazwa jest podstawową funkcją. GLOW to bogactwo składników odżywczych, w tym roślinnych wzmacniaczy kolagenu, które poprawiają wygląd skóry, włosów i paznokci. Zawiera witaminę C, krzemionkę, zdrowe tłuszcze, silne przeciwutleniacze i ma niesamowite właściwości przeciwzapalne dzięki zawartości czarnego pieprzu i kurkumy.

Nasz skład nie uległ większym zmianom (więc nie ma się czym martwić), ale wzbogaciliśmy AMP UP o właściwościupiększające, dodając do niego to, co uważamy za NAJNOWSZEGO superbohatera kolagenu, BAMBOO.

CLEAN "Reformulacja

CLEAN to skuteczna maszyna do detoksykacji organizmu. Pomaga usunąć wszystkie niepożądane toksyny, dostarczając jednocześnie wysoki poziom witaminy C, przeciwutleniaczy i fitoskładników. Pomaga Ci nabrać sił i spalać się w czystej postaci, jednocześnie wspierając zdrowie Twoich jelit dzięki dodatkowi potężnego potrójnego szczepu probiotyków.

Probiotyki są równoważone przez świeży imbir, który działa jak błonnik prebiotyczny, będący "paliwem" dla szczepów probiotycznych. Podobnie jak w GLOW, bez czarnego pieprzu kurkuma nie może walczyć ze stanami zapalnymi. W przypadku CLEAN, jeśli nie ma błonnika prebiotycznego, probiotyki nie mogą zadziałać swoją magią.

Przedstawiamy Superpakiet

1 października pojawi się również nasz nowy SUPER PACK. Prosiliście, dostarczyliśmy! Zestaw zawiera 16 smoothies, po dwa z każdej z naszych ośmiu mieszanek. Wiemy, że trudno jest wybierać mieszanki, więc teraz nie musisz tego robić.

I oczywiście zawsze mamy nasze 7-DNIOWE O CZYSZCZANIE online dla tych, którzy chcą spróbować naszego unikalnego zwrotu w potężnym tygodniowym oczyszczaniu, które sprawi, że poczujesz się o 100% lepiej niż po jakimkolwiek oczyszczaniu sokowym na rynku. Śmiałe stwierdzenie, wiemy. Ale jesteśmy pewni, że Ci się spodoba!

Komentarze, opinie, pomysły itp. Zostaw je poniżej.

Zawsze uwielbiamy słuchać od Ciebie, więc dziękujemy wszystkim, którzy mieszają i łączą się z nami!

Zobacz również